document email facebook next phone prev twitter zoom

developerský projekt dostupného a kvalitního bydlení

BYTOVÉ DOMY CHÝNĚ

domluvit prohlídku

Dostupné bydlení u Prahy

Naše společnost Silver development s.r.o. se specializuje na výstavbu cenově nejdostupnějšího nízkoenergetického bydlení v blízkém okolí Prahy. Za 17 let společné činnosti jednatelů firmy v oboru, jsme klientům předali 322 samostatných i řadových rodinných domů a bytů v lokalitách Zdiby, Klecany, Líbeznice, Bašť, Hovorčovice, Nehvizdy a Chýně

Od roku 2018 spolupracujeme se silným partnerem, společností Bidli, která zajišťuje komplexní servis při koupi Vašeho nového bytu či domu, jeho financování hypotékou, případně prodejem Vašeho stávajícího bydlení. Partnerem financování je Modrá pyramida.

realizované projekty
dostupné byty
zeleň Parkování

Lokality, které pro naši výstavbu vyhledáváme, musí splňovat veškerá kritéria pro kvalitní bydlení. Jedná se zejména o výbornou občanskou vybavenost a plnohodnotné dopravní spojení, kompletní infrastrukturu a samozřejmě také dostatek zeleně.

Základním principem našeho podnikání je dodat zákazníkům maximální komfort za přijatelnou cenu. Disponujeme zkušeným týmem odborníků, kteří při výstavbě používají moderní stavební postupy a ověřené skupiny materiálů s dlouhou životností a minimálními náklady na údržbu.

Dlouholeté zkušenosti s realizací staveb, důsledná spolupráce s renomovaným projektovým a architektonickým studiem i pečlivý výběr stavebních dodavatelů nám umožňují optimalizovat nové projekty tak, aby výsledkem naší snahy bylo cenově nejdostupnější bydlení v dané lokalitě bez kompromisů.

REALIZUJEME DOSTUPNÉ BYDLENÍ
PRO KAŽDÉHO